Ons team

J. Baan

leerkracht groep 6b (parttime)

mail juf Baan ›

M. Bakker

leerkracht groep 5b (parttime)

mail juf Bakker ›

L. Bax

leerkracht groep 4a (parttime)

mail juf Bax ›

M. van den Berg

leerkracht groep 5c/6a (parttime)

mail juf Van den Berg ›

A. van Beijnum

leerkracht groep 6c (parttime)

mail juf Van Beijnum ›

D. Berkhof

intern begeleider groepen 1/2

mail juf Berkhof ›

R. Bijker

leerkracht groep 8c / ICT-coördinator

mail meester Bijker ›

A. Boer

onderwijsassistente groepen 3/4

mail juf Boer ›

C. Bouman

leerkracht groep 3b (parttime)

mail juf Bouman ›

C. Bosch

leerkracht groep 7c/8a (parttime) / veldopleider

mail juf Bosch ›

M. Diepeveen

onderwijsassistente groepen 2

mail mw. Diepeveen ›

M. van Dijk

leerkracht groep 3a / taalcoördinator

mail juf Van Dijk ›

G. van Doorn

leerkracht groep 4c (parttime)

mail juf Van Doorn ›

J. Doornenbal

leerkracht groep 4c

mail meester Doornenbal ›

J. Doornenbal

leerkracht groep 3a (parttime)

mail juf Doornenbal ›

I. Doornhein

leerkracht groep 1b (parttime)

mail juf Doornhein ›

A. van Driesten

onderwijsassistente groepen 1/2

mail juf Van Driesten ›

M. Floor

onderwijsassistente

mail juf Floor ›

B. Fokker

leerkracht groep 5b / vakleerkracht bewegingsonderwijs

mail meester Fokker ›

L. de Gelder

leerkracht groep 7b / rekencoördinator

mail meester De Gelder ›

J. Janssen

leerkracht groep 2a (parttime)

mail juf Janssen ›

R. Jansen

leerkracht groep 4a (parttime)

mail juf Jansen ›

N. Klok

leerkracht groep 1c (parttime)

mail juf Klok ›

B. Kortenhoff

leerkracht groep 4b

mail meester Kortenhoff ›

R. Lagerweij

leerkracht groep 5a (parttime)

mail juf Lagerweij ›

E. van de Langemeen

leerkracht groepen 7a, 7b, 8c (parttime)

mail juf Van de Langemeen ›

J. van der Lee

leerkracht groep 6c

mail juf Van der Lee ›

A. van der Linden

leerkracht groep 1c

mail juf Van der Linden ›

C. Luteijn

Remedial Teacher

mail juf Luteijn ›

I. van Mourik

leerkracht groep 2b

mail juf Van Mourik ›

M. van de Pol

onderwijsassistente groepen 7/8

mail juf Van de Pol ›

A. Rijneveld

leerkracht groep 2b (parttime)

mail juf Rijneveld ›

R. Romeijn

leerkracht groep 5c/6a (parttime)

mail juf Romeijn ›

G. van Rossum

leerkracht groep 7a / cultuurcoördinator

mail meester Van Rossum ›

H. van Rossum

leerkracht groep 1a (parttime)

mail juf Van Rossum ›

C. Rottiné

leerkracht groep 2a (parttime)

mail juf Rottiné ›

H. Schouten

leerkracht groep 2 (parttime)

mail juf Schouten ›

M. Snellen

intern begeleider groepen 6/7/8

mail juf Snellen ›

R. Sparling

leerkracht groep 8b (parttime)

mail juf Sparling ›

K. Teerds

leerkracht groep 3b

mail juf Teerds ›

L. van Tuil

leerkracht groep 1b (parttime)

mail juf Van Tuil ›

J. Valkenburg

onderwijsassistente groepen 5/6

mail juf Valkenburg ›

J. Verbeek

leerkracht groep 1a (parttime)

mail juf Verbeek ›

A. de Vries

intern begeleider groepen 5/6

mail juf De Vries ›

R. Vogelaar

Remedial Teacher / SOVA- en faalangsttrainer

mail juf Vogelaar ›

R. Verwoert

conciërge

mail dhr. Verwoert ›

W. Westeneng

leerkracht groep 7c/8a

mail meester Westeneng ›

S. van Wijngaarden

Speergroepleerkracht groepen 1/2

mail juf Van Wijngaarden ›

C. Wilbrink

leerkracht groep 5a

mail juf Wilbrink ›

J. van Wolfswinkel

leerkracht groep 6b (parttime)

mail juf Van Wolfswinkel ›